Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Новий проект Гощі: відцифрування культурних об'єктів за понад 400 тисяч гривень
Новий проект Гощі: відцифрування культурних об'єктів за понад 400 тисяч гривень

Новий проект Гощі: відцифрування культурних об'єктів за понад 400 тисяч гривень

17:00 29.09.2018
141

Український культурний фонд підтримав проект Гощі та виділить 463 тисячі гривень для створення інтернет-ресурсу та мобільного додатку. Як реалізуватимуть проект представники Гощанської селищної ради розповіли на прес-конференції.

У п'ятницю, 28 вересня Гощанський селищний голова Микола Панчук і керівник відділу стратегічного розвитку селищної ради Євгеній Сульжук провели у рівненському інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» прес-конференцію з нагоди початку реалізації проекту, який підтримав Український культурний фонд. Про це повідомляє Гощанська селищна рада.

На реалізацію проекту «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі» Гощанська селищна рада отримає від Українського культурного фонду 463 тис. грн. У рамках проекту відцифрують культурні об’єкти та цінності Гощі, розроблять веб-ресурс (веб-сайт та мобільні додатки), які висвітлюватимуть культурні ресурси громади.

Також відбудеться промо-кампанія проекту, яка передбачає організацію театралізованих квестів, поширення друкованих матеріалів, відеороликів у мережі «Інтернет» та виготовлення сувенірної продукції. Крім того, буде створена зручна інфраструктура для туристів, які приїздитимуть в Гощу.

«Проекти розвитку нині є доволі актуальними. Ми розуміємо тенденції сучасності, потребу громади бути у віртуальному світі. Без залучення та використання інформаційних технологій неможливо популяризувати будь-яку локацію, у тому числі місто чи село»,- каже автор проекту, керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук.

Про досвід місцевого самоврядування в залученні позабюджетних коштів для розвитку малих територій розповів Гощанський селищний голова Микола Панчук.

«Проектні менеджери – це люди, які мають працювати в кожній сільській чи міській раді. Не бійтеся ухвалювати нетипові рішення бо 2016 року це зробили ми, увівши в структуру селищної ради відділ стратегічного розвитку», - зауважив Микола Панчук.Читайте також:

Коментарі
13 листопада
Вчора
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
06.11.2018
05.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин