Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Гощі придбають новий сміттєвоз за 2 мільйони гривень
У Гощі придбають новий сміттєвоз за 2 мільйони гривень

У Гощі придбають новий сміттєвоз за 2 мільйони гривень

17:00 10.12.2018
121

Гощанська селищна рада закупить сміттєвоз з боковим завантаженням за понад 2 мільйони гривень.

Гощанська селищна рада закупить сміттєвоз з боковим завантаженням типу СБМ-304/2 на шасі МАЗ 5340С2 (або еквівалент) шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Про це повідомляє інформаційний сайт державних торгів.

На території Бугринськой територіальної громади Гощанського району Рівненської області розташовано 12 населених пунктів: село Бугрин, Зарічне, Новоставці, Выльгір, Колесники, Угольці, Башино, Посягва, М'ятин, Сергіївка, Ясне, Олексіївка.

За рахунок бюджету органів місцевого самоврядування міститься ряд об'єктів нерухомості, в тому числі, 6 навчально-виховних закладів, 8 закладів культури, 6 фельдшерсько-акушерських пунктів та 1 амбулаторія, станція швидкої допомоги, 6 приміщень для розміщення державних органів і установ. Всі вони, як і приватні садиби жителів громади, потребують проведення заходів по благоустрою території.

Загальною проблемою для більшості населених пунктів громади є відсутність чіткої і дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами. В селах застосовується система збору твердих побутових відходів. В основному це періодичний збір безпосередньо від дворів, який не є зручним і не забезпечує прозорість ціноутворення тарифів за послугу.

Ця проблема досить гостро стоїть в Бугринський об'єднаної територіальної громади. На її території розташовано більше десятка стихійних звалищ, що має не тільки неестетичний вигляд, але і забруднює природне довкілля. Не винятком є і селище Гоща.

У розпорядженні Гощанської селищної ради немає своєї спецтехніки для виконання необхідного комплексу робіт, зокрема: розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання території в належному стані, її санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об'єктів.

В цих умовах прийняли рішення про необхідність придбання сміттєвоза з боковим завантаженням.

Для цього необхідно провести процедуру закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти на конкурсній основі. За результатами конкурсу визначити переможця та придбати в нього необхідне обладнання.

Сміттєвоз з боковим завантаженням використовуватимуть для механізованого навантаження з стандартних контейнерів ємністю 0,75 м3-1,1 м3 в кузов сміттєвоза твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації.

На його придбання виділили 2 150 000 гривень.

Згідно з оголошенням, електронні торги відбудуться 17 грудня 2018 року. Прийом тендерних пропозицій учасників закінчується 15 грудня 2018 року.

Читайте також:

Щоб не загрузнути в смітті: у Гощі хочу придбати сміттєвоз майже за 2 мільйони гривень

Коментарі
22 січня
Сьогодні
Вчора
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин