Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Святковий торт, Joryj Kłoc, костюмований флешмоб: як гощанці святкували День селища
Святковий торт, Joryj Kłoc, костюмований флешмоб: як гощанці святкували День селища

Святковий торт, Joryj Kłoc, костюмований флешмоб: як гощани святкували День селища

20:10 16.09.2019
1728

На вихідних мешканців Гощі чекали різноманітні розваги та забави, тому що вони святкували День Гощі.

У суботу, 14 вересня гощани святкували день народження свого селища. Впродовж усього дня лунала жива народна музика. Багато виконавців з різних куточків України приїхали привітати мешканців Гощі.

Зауважимо, що цьогоріч святкування дня народження збіглося з гощанським фестивалем «Добре поруч», який проходив 13-14 вересня. Першого дня на учасників фестивалю чекав показ фільму місцевого режисера, який показувала на березі річки Горинь, а саме на «Набережній побачень».

Нагадаємо, що під час фестивалю відкрили «Набережну побачень».

В рамках фестивалю «Добре поруч» відбувся забіг «ACRIS AGRO RUN» на дистанцію у 2,5 кілометри. Упродовж другого дня на гостей свята також чекали різні забави, майстер-класи та автентичні святкування.


На майстер-класах навчали гончарству, малюванню та куховаренню. Гільдія кухарів Рівненщини вчили куховарити, а також нагодували гостей свята смачним борщем та лінивою капустою.

На святі ковалі з Івано-Франківщини, Рівненщини та Волині закінчили виготовляти герб селища, на якому зображені лілеї. Тепер ця кована скульптура, розміром близько метра прикрашає стіну палацу Валевських.


Цьогоріч започаткували флешмоб національного одягу та історичного костюма. На території гощанського парку можна було зустріти дівчат у гарних сукнях, які називали себе «Подругами пані Валевської».


Спеціальними гостями вечірньої програми стала ватага Joryj Kłoc. Гощанці танцювали та підспівували гурту їх запальні пісні. А наостанок фотографувалися та брали автографи музикантів.


День Гощі відсвяткували тепер чекаємо на інший фестиваль у селищі, а саме «Погоринські міста. Гоща».

Коментарі
7 серпня
Сьогодні
Вчора
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
01.08.2020
31.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю