Довгожителька зі села Садове Ганна Гаврилюк відзначила своє 80-річчя
80-річчя відсвяткувала Ганна Степанівна Гаврилюк, заслужена мати-героїня, ветеранка праці, довгожителька з села Садове.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Гощанської селищної ради.
Пані Ганна народилася в багатодітній родині та з дитинства допомагала батькам по господарству. Закінчивши 5 класів місцевої школи, вона поїхала працювати до Ворошиловграда (тепер Луганськ), а згодом повернулася додому, щоб працювати в колгоспі, де досягла статусу ланкової.
У 1954 році Ганна Степанівна вийшла заміж за односельця Василя, з яким побудувала сім’ю і виховала п’ятеро дітей: чотири доньки – Ніну, Тетяну, Валентину і Руслану, та сина Сергія. Зараз троє доньок і син живуть у Рівному, а донька Руслана мешкає в Гощі.
До виходу на пенсію Ганна Степанівна працювала листоношею в Садівському відділенні зв’язку, а після завершення трудової діяльності продовжує займатися господарством і вирощуванням городини. Її діти активно допомагають їй у повсякденних справах.
Ганна Степанівна має п’ять онуків та чотирьох правнуків. Її улюблене хобі – вирощування квітів як на подвір'ї, так і в кімнатах.
На урочистому святкуванні ювілею Ганну Степанівну привітали секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук, голова районної організації ветеранів Людмила Музичук та староста Тучинського округу Валентин Систук.
Гості вручили ювілярці символічні подарунки та побажали їй міцного здоров’я та довгих років щасливого життя.
Коментарі