стрічка

У Гощі обговорили питання розвитку громади та локальних ініціатив

10 Липня 2024, 10:05
У Гощі обговорили питання розвитку громади та локальних ініціатив 132
У Гощі обговорили питання розвитку громади та локальних ініціатив

У Гощі відбулася чергова стратегічна сесія на тему подальшого розвитку громади на принципах доброчесності, прозорості та розвитку локальних ініціатив.

Про це повідомляє на фейсбук-сторінці селищний голова Микола Панчук.

Упродовж двох днів представники громадськості, бізнесу, історики, краєзнавці, фахівці відділу розвитку громади спільно з представниками Національного агентства з питань запобігання корупції, філософом Олександром Філоненком аналізували внутрішній потенціал Гощанської тергромади, ділилися ідеями, впровадження яких може безпосередньо позначитися на її упізнаваності, залученню інвесторів та пошуку партнерів за кордоном.

Під час зустрічі обговорили базові питання етики й доброчесності в роботі органу місцевого самоврядування, самосвідомості мешканців громади, залученості та врахування інтересів різних суспільних груп у розвитку локальних ініціатив.

Учасники події були одностайні в думці, що успішна громада починається з активної залученості кожного мешканця, наявності спільного бачення того, куди має рухатися громада, навіщо втілювати ті чи інші ініціативи. Чільне місце в обговоренні відвели історії Гощанщини, де досі залишається чимало білих плям.

Подібні заходи в громаді планують проводити й надалі, адже, щоб втілити певну ідею, треба виробити в жителів громади спільне бачення її суті та цінності.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром