стрічка

Через афери з ремонтом укриття у Бабині фірма поверне державі майже пів мільйона гривень

29 Лютого 2024, 13:29
Укриття у Бабинському ліцеї 514
Укриття у Бабинському ліцеї

Північно-західний апеляційний господарський суд визнав недійсним договір підряду на проведення поточного ремонту укриття в навчальному закладі та зобов’язав стягнути з товариства до бюджету громади майже 594 тисячі гривень.

У грудні 2022 року між закладом освіти Бабинської сільської ради Рівненського району та приватним підприємством уклали договір на ремонт споруди цивільного захисту в ліцеї. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури. 

Втім, прокурори встановили, що цей договір фактично уклали на проведення не поточного, а капітального ремонту, до того ж з порушенням вимог законодавства та державних будівельних норм.

Крім того, сторони визначили та у документі зафіксували, що гарантійний термін робіт складає два роки, а не 10 як це передбачено законом.

Усе це і стало підставою для звернення прокуратури до суду. Спочатку господарський суд Рівненської області, а потім і Північно-західний апеляційний господарський суд погодилися з позицією прокурора і визнали, що вказаний договір суперечить інтересам держави та суспільства.

Коментар
15/04/2024 Понеділок
15.04.2024
14.04.2024