На Гощанщині попрощалися із воїном Михайлом Королем
В останню дорогу в селі Андрусіїв провели військовослужбовця Михайла Короля, який загинув у війні з російськими окупантами.
Прощання відбулося 1 лютого, повідомляють у Гощанській громаді.
Михайло народився 28 листопада 1994 року в селі Олександрія Рівненського району.
В ранньому віці втратив батьків, тож переїхав жити в Андрусіїв до бабусі та дідуся.
Спершу вчився у місцевій неповній середній школі, згодом – у Тучинській школі-інтернаті. Після строкової служби Михайло уклав контракт із ЗСУ.
У перший день повномасштабного вторгнення старший солдат Михайло Король став на захист Україну. Був гранатометником стрілецького батальйону.
У бою поблизу міста Залізне Донецької області захисник отримав кульове поранення під час снайперського обстрілу противником позицій його військової частини. Боєць помер 24 січня 2024 року в дніпропетровській лікарні.
Дуже добрий, працьовитий, дбайливий, і водночас взірець мужності й честі – так розповідають про нього односельці.
Поховали захисника з військовими почестями на кладовищі села Андрусіїв.