стрічка

Жителька села Річиця відсвяткувала 90-літній ювілей

04 Грудня 2023, 14:00
Катерина Шукалюк 564
Катерина Шукалюк
Свій 90-літній ювілей відзначала довгожителька, мешканка села Річиця Гощанської громади Катерина Шукалюк.
 
Про це йдеться на сторінці Гощанської СР у фейсбуці. 
 
Катерина Іванівна народилася 3 грудня 1933 року в багатодітній родині, де вона була однією з шести дітей. Важкі випробування війни не обійшли її сім'ю стороною – німці спалили батьківську хату та забрали все, що було у господарстві. Але Катерина Іванівна разом із своєю родиною вижила, подолавши негаразди воєнного і післявоєнного періоду.
 
Після закінчення Річицької школи, юна Катерина вирушила в доросле життя. У 1957 році вона вийшла заміж за односельця Григорія, створивши сім'ю, яка стала для неї невід'ємною частиною життя. Разом із чоловіком вони виховали двох доньок – Галину та Тамару. Згодом збудували власне житло, завели невелике господарство. Попри нелегке життя, важкі повоєнні роки відбудови, дали хорошу освіту дітям. Майже три десятиліття Катерина Іванівна присвятила праці в місцевому колгоспі, а потім у дитячому садку. Нині жінка має двох дітей, чотирьох внуків, чотирьох правнуків. 
 
Привітати ювілярку прийшли у гостинну оселю іменинниці начальник відділу організаційної роботи Гощанської селищної ради Олександр Панчук, голова ради Гощанська районна організація ветеранів Людмила Музичук.
 
«Незважаючи на поважний вік, Катерина Іванівна залишається активною, усміхненою, привітною, хазяйновитою. Вона вражає щирістю, мудрістю, добротою та життєрадісністю», – йдеться в дописі. 

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром