Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Українцям хочуть ускладнити ввезення авто з-за кордону
Українцям хочуть ускладнити ввезення авто з-за кордону

Українцям хочуть ускладнити ввезення авто з-за кордону

17:16 24.06.2020
266

Потрібно буде сплатити за офіційний переклад документів та апостиль.

Міністерство внутрішніх справ внесло зміни щодо реєстрації ввезених з-за кордону автомобілів. Про це пише ТСН.

На офіційному сайті відомства з'явився відповідний проєкт постанови Кабміну.

У ньому йдеться про те, що під час реєстрації ввезених з-за кордону автомобілів українцям потрібно буде надати офіційний переклад документів та апостиль.

Як повідомляє Auto24, додатково це обійдеться в 150-200 євро. Саме така сума вказана в юридичних фірмах, які займаються цією діяльністю.

Проєкт містить таку вимогу: «якщо транспортні засоби були зареєстровані у відповідних органах іншої держави, обов’язковим є подання до сервісних центрів МВС реєстраційних документів на транспортний засіб такої держави або документів, що підтверджують їх реєстрацію».

Такими вважаються «документи, які складені за межами України за участю посадових осіб компетентних органів чи надіслані від таких органів, за умови їх перекладу державною мовою консульськими установами Міністерства іноземних справ України або офіційними органами інших держав шляхом проставлення на документах апостилю».

Читайте також: В Україні можуть здешевити розмитнення «євроблях»

Без легалізації такі документи приймаються у тих випадках, коли це передбачено законодавством України, міжнародними договорами, в яких бере участь Україна. Такі документи також можуть бути скріплені гербовою печаткою відповідно до вимог «Конвенції про правову допомогу та правові взаємовідносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах» від 22 січня 1993 року, якщо інше не передбачено міжнародними угодами України.

Тож якщо цю постанову ухвалять, власник автомобіля, привезеного з іншої країни, має надати в Сервісний центр офіційно перекладений та завірений апостилем документ про перехід власності на автомобіль.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 липня
Сьогодні
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
10.07.2020
09.07.2020
08.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю