Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Органіка, туризм, безпека: два проєкти Бугринської ОТГ отримають фінансування

09:21 17.05.2020
209

Цьогоріч фінансову підтримку з бюджету Рівненщини отримають 25 проєктів мікробізнесу на загальну суму 2,9 мільйона гривень.

Загалом, на обласний конкурс надійшло 75 пропозицій, а серед відібраних левову частку складають проєкти, подані об’єднаними громадами: 20 з 25. Про це інформує ULEAD Рівненський регіональний офіс на сторінці у фейсбуці.

Ще однією особливістю цього конкурсу стало те, що окремим рядком прописано фінансування проєктів співробітництва громад. Як зазначив керівник Рівненського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Руслан Сивий, з такою пропозицією офіс звертався до керівництва ОДА.

«Співробітництво громад – дуже важливий чинник, бо дає можливість об’єднувати оригінальні ідеї та спільну можливість їх реалізації. Наприклад, проєкт «Підвищення рівня безпеки населення в ОТГ Рівненської області шляхом утворення місцевих (добровільних) підрозділів пожежної охорони та запровадження навчального проєкту «Безпековий простір» поєднав Білокриницьку ОТГ Рівненського району, Бугринську ОТГ Гощанського району, Боремельську ОТГ Демидівського, Миляцьку ОТГ Дубровицького, Немовицьку ОТГ Сарненського, Привільненську та Смизьку ОТГ Дубенського району.

Серед інших відзначу такі цікаві проєкти, як вирощування органічних плодоовочевих культур, який разом з партнерами подала Бугринська ОТГ та проєкт Козинської об’єднаної громади «Стимулювання розвитку малого середнього бізнесу у сфері сироваріння на території Рівненської області». Ці проєкти отримають по 150 тисяч гривень для їхньої реалізації», - розповів він.

На думку експерта з питань розвитку громад і територій Програми «U-LEAD з Європою» Тараса Микитина, те, що на черговому обласному конкурсі розвитку територіальних громад проєкти ОТГ стали переможцями у багатьох напрямках, не випадковість.

«Для досягнення результатів із проєктними менеджерами громад у Рівненському регіональному офісі тільки у 2019 році провели 5 семінарів з проєктного менеджменту та з розвитку технологій, які є перспективними. Завдяки Програмі «U-LEAD з Європою» представники громад також мали можливість перейняти досвід у вітчизняних та закордонних колег. При офісі функціонує й постійна школа проєктного менеджменту, в якій основна увага приділяється підготовці проєктів під конкретні оголошені конкурси та аналізуються вже реалізовані ідеї. Особливий акцент робиться саме на органічне землеробство, перероблення молока, туризм, безпеку громадян, бо це пріоритетні напрямки сільського економічного розвитку», - наголосив він.

Серед інших переможців відзначимо проєкт Шпанівської ОТГ зі створення туристично-культурного центру в селі Хотин. Сума фінансування становить 150 тисяч гривень. Центр буде облаштований в Хотинському клубі та стане мультифункціональним культурним осередком, який прийматиме мешканців та гостей громади.

Проєкт «Створення рекреаційної зони відпочинку на березі озера Нобель», поданий Локницькою ОТГ, отримає 62 тисячі гривень, а міжмуніципальна співпраця Демидівської, Бокіймівської та Боремельської об’єднаних громад і Вовковиївської сільської ради Демидівського району для запровадження збору твердих побутових відходів буде профінансована на 180 тисяч гривень.

Нагадаємо, що самі проєкти передбачають дольову участь держави і громади, а такий конкурс з підтримки поданих ідей проводиться на Рівненщині вже понад 10 років.

Читайте також: На Рівненщині працівники отримають компенсацію за вимушене безробіття через карантин

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
31 травня
Вчора
29.05.2020
28.05.2020
27.05.2020
26.05.2020
25.05.2020
24.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю