Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Рибалки
Рибалки

Рибалки з Рясників розпочали флешмоб «прибери берег рідної річки»

14:47 26.03.2020
612

Рибалки та місцеві жителі села Рясники Гощанського району започаткували флешмоб «прибери берег рідної річки».

Про це йдеться на сайті Все тобі зрозуміло.

Через Рівненську область протікає одна з найбільших річок України – річка Горинь. На її берегах люблять відпочивати, засмагати та рибалити жителі Рівненщини. Однак щороку, коли сходить перший сніг, окрім квітів та зелені на березі річки починає пробиватись минулорічне сміття.

Рибалки та небайдужі жителі села Рясники Гощанського району влаштували флешмоб – «прибери берег рідної річки». Впродовж вихідних вони власними силами прибрали від сміття берег річки Горинь поруч із селами Гориньград та Дорогобуж.

«Прикро, що там, де ступає нога людини – залишаються сліди її життєдіяльності: пляшки, пакети, пластиковий посуд. Я думаю, багатьом хто таке робить чи робив, соромно читати цей текст. Принаймні, я сподіваюсь на це. Адже, як показує практика, найбільше обурюються брудом ті, хто самі ж його і лишають. Гляньте на цю кількість сміття – таке відчуття, що привезти з собою ці наїдки та напої сили вистачило, а забрати з собою і вивезти сміття – ні», – каже один із рибалок, учасник флешмобу.

Рибалки закликають мешканців Рівненської області та України загалом долучитись до флешмобу та прибрати ті місця, де вони люблять проводити час на природі. А найголовніша умова – не допускати в майбутньому такого глобального засмічення.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 квітня
Сьогодні
Вчора
04.04.2020
03.04.2020
02.04.2020
01.04.2020
31.03.2020
Топ оголошення