Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На історичну конференцію в Гощі приїхали понад 30 краєзнавців
На історичну конференцію в Гощі приїхали понад 30 краєзнавців

На історичну конференцію в Гощі приїхали понад 30 краєзнавців з Польщі та України

16:16 10.09.2019
796

Понад 30 краєзнавців та науковців доповідали на історико-краєзнавчої конференції у Гощі.

«Я відкрив для себе Гощу» – це саме та цитата, яка підкреслила важливість проведення Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції «Гоща та її округа в історії і культурі Волині», повідомляє Гощанська селищна рада.

Понад 30 краєзнавців, науковців, а також поціновувачів історичної спадщини з різних міст, регіонів України та Польщі зібрались 8 вересня для того, аби поділитись свої науковими добірками та дослідженнями Гощанщини.

«Історія – це творення нас як нації. Дослідження українських та іноземних науковців, істориків та краєзнавців – безцінні. Особливо коли ми говоримо про наш рідний край», – відкрив пленарне засідання селищний голова Микола Панчук.

Програма конференції була насичена історичними та краєзнавчими матеріалами найрізноманітніших форматів. А родзинкою стали дослідження, присвячені Ганні Валентинович, які були представлені двома поглядами: польським від Лєшека Вотрубські та українським від Валентини Романюк.

«Здійснилась моя заповітна мрія – проведення науково-краєзнавчої конференції, присвяченої історії моєї «малої Батьківщини», містечка Гощі та її округи. Ще раз мав нагоду пересвідчитись наскільки виріс рівень історичних знань і зацікавлення власним минулим після того як ми вирвались з обіймів «старшої сестри», – ділиться враженнями доктор історичних наук, професор Сергій Сегеда,

В конференції взяли участь місцеві історики і краєзнавці, вчені з Києва, Рівного, Острога і навіть польського Щецина. Учасники та учасниці конференції відвідали мистецьку виставку «Гоща історична» в історико-етнографічному музеї «Погорина» та Гощанський парк.

За підсумками конференції видадуть науковий збірник.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю