Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Гощі провели третій молитовний сніданок
У Гощі провели третій молитовний сніданок

У Гощі провели третій молитовний сніданок

18:30 05.09.2019
130

У Гощі провели третій молитовний ранок, де обговорили важливість духовного розвитку.

Про Біблію, як головну книгу знань у четвер, 5 вересня говорили представники різних конфесій на духовному ранку в Гощі. Про це повідомляє Гощанська районна державна адміністрація.

Молитовні сніданки – це традиція багатьох демократичних країн світу. Їх вже протягом 65 років проводять у США, Німеччині, Великої Британії тощо. Спільна молитва дає змогу об'єднати навколо духовних цінностей політиків, дипломатів, підприємців, громадських діячів.

У Гощі молитовний сніданок відбувся уже втретє. У приміщенні Гощанського районного об’єднання культури й дозвілля зібралися представники духовенства, влади, громадських організацій, галузі культури, освіти, громадські активісти та учні.

Основне посилання зустрічі: Біблія – це духовний путівник, який допомагає зрозуміти Божий спосіб мислення.

«Старий Заповіт – це інструкція по виживанню народу і нації, а Новий Заповіт – це інструкція по гідному життю особистості. Біблія – це книга відповідей на екзаменаційні білети, які ми будемо студіювати» - зазначив заступник голови райдержадміністрації Тарас Гоменюк.«Біблія – найвеличніша книга у світі, через неї Бог говорить з людством. Саме Біблія дає знання для правильного та щасливого життя на землі» – пастор Церкви євангельських християн-баптистів Андрій Сульжук.

Активний волонтер, директор місії милосердя «Добрий Самарянин» Ростислав Боришкевич закликав учасників зустрічі до єдності та спільної молитви.

Такий сніданок є символом єднання керівників органів влади та релігійних конфесій для збереження християнських цінностей і моралі, а також об’єднання силою спільної молитви. Особливістю молитовних сніданків є те, що молитви до Господа виголошують не лише священнослужителі, але й кожен з присутніх.

Відомо, що наступна зустріч відбудеться у жовтні цього року.
Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин