Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чи готові школи Гощанщини до нового навчального року

10:10 31.08.2019
125

У Гощі відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якому обговорили готовність освітніх закладів до нового навчального року.

Головував на засіданні виконуючий обов'язки голови РДА, заступник голови колегії Юрій Ястремський, повідомляють на сайті Гощанської райдержадміністрації.

Як зазначив у своєму виступі Олексій Максимович, усі освітні заклади доклали максимум зусиль, коштів та праці, щоб підготувати свої установи до 1 вересня.

Значну увагу як на рівні району, області, так і на рівні держави було приділено облаштуванню нового освітнього простору та впровадженню концепції Нової української школи для учнів 1 класу.

У 2019-2020 навчальному роках у районі функціонуватимуть 30 класів, забезпечених необхідним комп’ютерним оснащенням та необхідним обладнанням, де навчатиметься 316 першокласників.

Варто відзначити якісну підготовку до нового навчального року та належну організацію роботи щодо створення нового освітнього простору колективи Воскодавського, Симонівського, Малятинського, Річицького, Майківського НВК, Курозванівської, Дорогобузької, Красносільської ЗОШ, Гощанської районної гімназії.

Значний комплекс робіт з оформлення нового освітнього середовища у першому класі зроблено у Курозванівській, Красносільській, Федорівській ЗОШ, Воскодавському, Русивельському, Жаврівському НВК. У Синівській ЗОШ І-ІІІ ст. завершено роботи з капітального ремонту приміщення.

Одним з вагомих освітніх проектів минулого навчального року стало відкриття Гощанського інклюзивно-ресурсного центру для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. На сьогодні для інклюзивно-ресурсного центру тривають роботи по поточному ремонту ще однієї кімнати.

Упродовж засідання були обговорені також питання про стан епізоотичної ситуації в районі (доповідав заступник начальника управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі Борис Шолодько) та про стан виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Гощанському районі (інформувала Галина Козяр–Грицак, головний лікар Гощанської центральної районної лікарні).

Для забезпечення виконання поставлених завдань з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Читайте також: Гоща: на вулицях князів вкладають асфальт

Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин