Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Гоща: на створення кулінарного альманаху селищна рада отримає більше 300 тисяч гривень

21:27 05.06.2019
249

У рамках програми «Своримо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду Гощанська селищна рада отримає 355 тисяч гривень на створення Інтерактивного гастро альманаху «Гощанські традиції».

Про це пише видання «РівнеМедіа»

«Гощанські традиції – це збірник рецептів унікальних традиційних страв Гощанщини, а, як відомо, з часів свого заснування Гоща була торговим центром Погорині і за весь свій час існування збиралось дуже багато людей різних національностей. І на зараз Гоща – це унікальне переплетіння єврейської, татарської, польської, української культур. Гастроальманах призначений для збереження та популяризації цієї культурної спадщини... Ми хочемо взяти вже існуючі дослідження і переоформити їх у великий гарний альманах», - розповіла керівниця проекту Лариса Шашук.

Усього гастро альманах вміщуватиме 30 рецептів, серед яких червоний борщ із вишнями, кушер, опіканці, овочеві голубці та киселиця. До кожного з них, буде відзнято відео приготування, посилання з QR-кодом на яке розміщуватиметься під рецептом.

На створення збірника команду надихнув приклад міста Люблін, яке теж має свій збірник рецептів та унікальних продуктів.

«Гощанські традиції» будуть доступними як у друкованому, так і в електронному вигляді. Видаватимуть гастро альманах трьома мовами: українською, польською та англійської.

Презентувати готовий гастро альманах «Гощанські традиції» планують 14 вересня на Дні селища. У рамках святкування будуть проведені майстер-класи з приготування страв за декількома рецептами зі збірника. Також збірник планують перезентувати на Конгресі ініціатив Східної Європи у Польщі.

Безкоштовно отримати примірники альманаху можна буде під час святкування Дня селища в Гощі.

Коментарі
16 червня
Сьогодні
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
08.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин