Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тетяна Валіхметова
Тетяна Валіхметова

Гощанка розповіла, як знайшла свою нішу у підприємництві

13:36 30.05.2019
392

Правильно сформована мета, – то перший крок до успіху. І цей крок зробила Тетяна Валіхметова з Гощанщини відколи вирішила започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості.

Тетяна поділилася своїм шляхом до започаткування власної справи на сайті Обласного Рівненського центру зайнятості.

Щиро кажучи, під час навчання в школі я не відчувала жодного потягу до роботи з цифрами. Але під час вибору професії на межі перших кроків у доросле життя свою роль, напевно, зіграла генетика (мама Світлана Григорівна все життя працювала бухгалтером). Отож я вирішила стати економістом.

На жаль, знайти роботу за фахом для молодого спеціаліста без досвіду було великою проблемою. Тому, маючи на руках диплом економіста, я певний час працювала перукарем, швачкою. Згодом вирішала спробувати себе в торгівлі. Працювала продавцем продовольчих, а потім непродовольчих товарів.

Відтак півтора року працювала на посаді менеджера зі збуту на одному з підприємств Рівного. Але де б і ким я не працювала, завжди відчувала амбітне бажання досягти чогось більшого, мати вільний графік роботи і при цьому бути фінансово самодостатньою.

Кажуть, що правильно сформована мета, – то перший крок до успіху. І цей крок, як з’ясувалось, я вже давно могла зробити. Зокрема, коли перебувала на обліку в Районному центрі зайнятості у 2013-2014 роках. Спеціалісти Центру нам розказували про можливість започаткувати власну справу, але тоді я не наважилась на самостійне плавання у великому й бурхливому океані бізнесу. Напевно, на все свій час. І цей час для мене настав на початку 2018 року. Тоді я знову звернулась до фахівців Гощанської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, аби отримати додаткову інформацію. Під час співбесіди начальник відділу активної підтримки безробітних Володимир Бандура запропонував мені спробувати свої сили у новій професії «Підприємець-початківець». Також він допоміг мені визначитись із видом діяльності.

Навчання за напрямком «Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту» проходило на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості й тривало всього два місяці. Після його закінчення я започаткувала власну справу. На початку вела бухгалтерський облік для двох підприємців, щоб, як кажуть, набити руку. Сьогодні кількість підприємців, з якими я працюю уже значно більша. Моя мрія, мої бажання здійснились саме завдяки мудрим навігаційним порадам фахівців Служби зайнятості.

Сьогодні я допомагаю людям наводити лад з цифрами, у мене вільний робочий графік і певною мірою я фінансово незалежна. Я зробила правильний крок і ухвалила правильне рішення. Така от моя історія, мій шлях до успішного майбутнього.

Коментарі
16 червня
Сьогодні
Вчора
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
08.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин