Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Вибори 2019: на Гощанщині сформували склад дільничних виборчих комісій

13:40 18.03.2019
1576

Наразі вже сформовані списки членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України територіального виборчого округу №153, до якого входить і Гощанський район.

Склад комісій, які працюватимуть на Гощанщині, публікуємо нижче.

Дільнична виборча комісія № 560105

Голова комісії – Садовнік Наталія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Парфенюк Анатолій Корнійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісії – Свірчевська Яна Андріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Бідюк Михайло Кузьмович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Богданова Тетяна Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Гоменюк Алла Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кривенко Віктор Миколайович.

Данилюк Іванна Анатоліївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дмитрук Тетяна Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Негодюк Любов Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Нечипорук Микола Васильович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сизкова Зоя Федорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Скоцик Ніла Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Сорочук Галина Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Теодорович Інна Ярославівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тишкун Юлія Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Ткачук Антоніна Платонівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Устимець Наталія Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шолодько Валентина Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560106

Голова комісії – Самчук Ірина Титівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Коробчук Інна Валеріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Попчук Марина Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Василенко Олена Геннадіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Гуменюк Людмила Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Захожа Світлана Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кісліціна Катерина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Клімчук Василь Степанович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кравчук Галина Федосіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Малецька Наталія Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Маринич Віталій Миколайович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Опанасюк Олена Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Самчук Петро Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Столярчук Андрій Євгенович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Ткаченко Олександр Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Трембакова Анна Олегівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560107

Голова комісії – Борис Людмила Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісії – Петрова Оксана Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Михальчук Сергій Петрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Артемюк Оксана Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ваврик Ольга Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Грицаюк Руслана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кичун Юлія Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кіричук Вікторія Романівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кічун Юлія Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Ляшковський Роман Вікторович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Мосійчук Юлія Степанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Радовенчик Алла Антонівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Романюк Мирослава Віталіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Тарасенко Людмила Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Тимощук Неля Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560108

Голова комісії – Цимбал Ольга Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Цимбалюк Юлія Богданівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Макарчук Марія Віталіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Андрійчук Тетяна Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Барановський Петро Анатолійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Бордюг Світлана Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Власюк Софія Романівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Іванюк Любов Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ковальчук Андрій Миколайович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мельник Людмила Іонівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Пуйда Віталій Григорович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Пуйда Оксана Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Саванчук Віта Борисівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560109

Голова комісії – Куліковська Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісії – Боровець Валентина Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Федчук Тетяна Валентинівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Члени комісії:

Бережнюк Любов Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Грицай Дмитро Юрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Камінська Олена Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Качорець Інна Олександрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ковалець Жанна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Косих Катерина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Майструк Марія Тарасівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Місюра Людмила Ростиславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Опанасюк Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Партолюк Тетяна Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Пастух Діана Віталіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Скорук Тетяна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 560110

Голова комісії – Осипчук Наталія Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісії – Рудько Раїса Володимирівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісії – Дмитрук Наталія Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Веремчук Тамара Феодосіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дідух Оксана Борисівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Крутій Тетяна Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лінник Лілія Степанівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Лопатіна Наталія Степанівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мирончук Наталія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Псуй Лариса Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Сахнюк Віта Валеріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сахнюк Олександр Миколайович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Серган Василь Веніамінович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Швая Надія Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Шевчук Тетяна Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 560111

Голова комісії – Воробей Сергій Євгенович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Левченко Катерина Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісії – Воробей Катерина Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Власюк Віра Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Зайка Інна Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кірик Людмила Сергіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кравчук Людмила Савівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Крамарська Ольга Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Лісова Тетяна Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Павлушенко Раїса Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Рибак Олександр Юрійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Романюк Ольга Леонтіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Цинко Олена Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560112

Голова комісії – Ткач Світлана Леонідівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Дорошенко Олена Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісії – Лавренюк Оксана Петрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Єфімчук Людмила Федорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Капітанчук Оксана Миколаївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Крутій Інна Сергіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Литвинюк Ірина Сергіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Ляшук Ольга Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Оксенюк Віта Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Тишкун Наталія Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ярута Ізабелла Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Дільнична виборча комісія № 560113

Голова комісії – Коваль Микола Володимирович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісії – Усар Віта Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісії – Денищук Валентина Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Гаврилюк Людмила Костянтинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дем’янчук Надія Андріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Кісіль Оксана Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Луцик Олександр Олександрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Макарець Марія Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Макарець Наталія Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Макарчук Тетяна Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Олійник Ірина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Римарук Людмила Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Усар Інна Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Якимчук Інна Костянтинівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Ярута Анатолій Вікторович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.

Дільнична виборча комісія № 560114

Голова комісії – Линник Леонід Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісії – Користинська Людмила Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісії – Швороб Катерина Леонідівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Білоус Зінаїда Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гурська Любов Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дячук Олег Юрійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дячук Руслана Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Користинський Юрій Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Кухарчук Тамара Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Марчук Максим Валерійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Негодюк Марія Валентинівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Сауляк Віта Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Терещеня Олена Євгенівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560115

Голова комісії – Приходько Сергій Володимирович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісії – Кирилюк Ольга Леонідівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Симончук Тамара Тарасівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Васильчук Інна Богданівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Данилюк Валентина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Данилюк Дарина Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Котовець Оксана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Купець Олександр Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мельник Марія Ігорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Панасюк Ольга Миколаївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Сергійчук Юрій Володимирович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Строїнська Тетяна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Устимець Сергій Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Федорчук Тетяна Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Дільнична виборча комісія № 560116

Голова комісії – Герасименко Олена Григорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісії – Олійник Тетяна Максимівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісії – Машлай Наталія В’ячеславівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Каленюк Оксана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Концемал Олена Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Машлай Валерій Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Мерко Катерина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сачук Віталій Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Сизков Олександр Михайлович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Степанчук Олена Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Черемха Василь Віталійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Шкуратюк Олена Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Янчук Анастасія Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Янчук Тетяна Сергіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 560117

Голова комісії – Горбачук Алла Степанівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Давидюк Наталія Ростиславівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісії – Данилюк Лариса Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Каленюк Вадим Дмитрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Каленюк Інна Валентинівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ковальчук Володимир Андрійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Моспан Лариса Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Отроцюк Марія Петрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Отроцюк Петро Ростиславович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Пастушок Карина Олександрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Петрик Ганна Олегівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Петрик Олена Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 560118

Голова комісії – Калюжна Ірина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Сергійчук Галина Яківна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Степанчук Оксана Дмитрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Грідіна Галина Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кривенко Віктор Миколайович.

Данилюк Марина Вікторівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Іванчук Анатолій Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Калюжний Петро Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Коломійчук Ганна Адамівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Міхалінчик Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Павлишина Ольга Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Петрова Наталія Ростиставівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Поліщук Марія Анатоліївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Поліщук Ольга Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Рудик Вікторія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Танчинський Сергій Анатолійович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ярмошик Лідія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560119

Голова комісії – Рудик Ігор Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісії – Поліщук Тамара Арсентіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісії – Герасимович Альона Сергіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бринда Володимир Матвійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Войтюк Оксана Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гульт Валентина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Заєць Оксана Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Кожан Алла Олексадрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кравчук Алла Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кравчук Максим Романович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Поліщук Андрій Андрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Порохняк Світлана Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Степанчук Жанна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Степанчук Ніна Гур’ївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560120

Голова комісії – Данилюк Віктор Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісії – Кравчук Петро Опанасович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісії – Івчик Інна Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Дзьоба Світлана Дмитрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Дубич Богдан Юрійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кравчук Ганна Сергіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Міщук Галина Гнатівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Прокопчук Галина Юхимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Семенюк Леся Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Сидор Валентина Віталіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сидорук Марія Максимівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Троцюк Віта Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Уштик Степан Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Чемерис Наталія Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Ясенюк Зінаїда Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560121

Голова комісії – Вознюк Вікторія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісії – Янчик Людмила Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісії – Литвинюк Софія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Вознюк Марія Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ковальчук Оксана Дмитрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Поліщук Любов Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Сачук Оксана Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Стичаковська Лілія Андріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Філонік Оксана Володимирівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Чорна Наталія Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Чорний Олександр Андрійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Янчик Анатолій Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Янчик Галина Семенівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Янчик Ірина Євгенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560122

Голова комісії – Дубич Оксана Вячеславівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Музичук Софія Павлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Новосад Олена Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Гірак Віра Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Демчук Віра Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Жук Ілля Володимирович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Жук Тетяна Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Зінчук Ольга Костянтинівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Немкович Любов Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Пастернак Алла Тарасівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Соломчук Олена Євгенівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Стріла Юлія Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Хомич Карпо Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560123

Голова комісії – Семенюк Ніна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Кирилюк Катерина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісії – Захарець Світлана Євгенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Власюк Тетяна Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кравчук Анжеліка Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Марчук Микола Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Овсійчук Олег Панасович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Парфіновська Євгенія Олексіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Тивончук Алла Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Чумак Віталій Андрійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Чучкалова Любов Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560124

Голова комісії – Дідух Оксана Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісії – Лозінський Назарій Васильович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Карповець Тетяна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Данилюк Тамара Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ковалець Тетяна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Лозинська Марина Ярославівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Ляшук Галина Феодосіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Максімов Володимир Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Максімова Надія Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Марчук Леся Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Панова Ольга Андріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Рекута Ганна Максимівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Савчук Оксана Ростиславівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Форманчук Оксана Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560125

Голова комісії – Дацюк Людмила Федорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісії – Борзенко Петро Михайлович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Скорук Наталія Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Гончар Світлана Ананіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дмиш Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Іллюк Ольга Федорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кірпіченко Надія Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Клімчук Микола Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Клочко Тетяна Євгенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Романовська Тетяна Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Стецюк Тетяна Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Тарасюк Юрій Володимирович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560126

Голова комісії – Суліма Алла Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісії – Ахмадулін Василь Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісії – Ляшук Любов Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Ахмадуліна Віта Дмитрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Ахмадуліна Лариса Валентинівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Бойко Галина Валентинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Борболь Людмила Віталіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гриб В’ячеслав Валентинович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мазурець Галина Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Марчук Наталія Ігорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Мосійчук Галина Аркадіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Приймачок Ольга Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Якимчук Надія Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Якимчук Оксана Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560127

Голова комісії – Матвійчук Ліна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісії – Гуда Людмила Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісії – Парфенюк Оксана Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Бернак Ніна Леонтіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Власюк Лариса Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Власюк Ольга Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Власюк Юрій Анатолійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Вознюк Іванна Валентинівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Вознюк Лідія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гуменюк Галина Олександрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Гуменюк Ольга Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Додчук Тетяна Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Козел Володимир Степанович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Кузьмич Оксана Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кухарук Борис Михайлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560128

Голова комісії – Бондарець Катерина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісії – Січкарук Світлана Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісії – Стичаковська Ольга Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бровчук Катерина В’ячеславівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Ковалик Ганна Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Матвійчук Тетяна Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Мовчанюк Мирослава Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Поліщук Юрій Миколайович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Робейко Людмила Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Січкарук Галина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сослюк Віта Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Сослюк Ольга Русланівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Цапок Віта Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Яцкова Наталія Романівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560129

Голова комісії – Поліщук Василь Михайлович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Капустян Надія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісії – Грищенко Галина Валентинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Гаврилюк Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дідух Сергій Олексійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ковальчук Валентина Станіславівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ковальчук Ольга Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Поліщук Людмила Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Попенко Валентина Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Суворова Ольга Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560130

Голова комісії – Віннічук Галина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісії – Добродій Ніна Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісії – Степанюк Тетяна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Колінська Світлана Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Литвинчук Петро Миколайович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Нестерук Оксана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Писарчук Надія Степанівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Прокопчук Валентина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сай Микола Степанович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сай Ольга Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Суворов Роман Олексійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560131

Голова комісії – Мельник Олена Петрівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Заїка Валентина Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісії – Кухар Марина Дмитрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Вдовиченко Марина Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Герболець Марія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Гордійчук Тетяна Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кривенко Віктор Миколайович.

Заїка Галина Ростиславівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Закотюк Олена Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Лелюх Віта Анатолівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мосійчук Леся Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Панчук Марія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Парипа Тетяна Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Січкар Юлія Анатоліївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560132

Голова комісії – Муляр Тамара Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Заступник голови комісії – Кальчук Катерина Євгенівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісії – Кондратюк Леся Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Антонюк Галина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Антонюк Максим Юрійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Антонюк Наталія Савеліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Антонюк Сергій Дмитрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бойчук Алла Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Бойчук Дмитро Богданович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Василюк Валентин Володимирович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Василюк Олена Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Герасимчук Світлана Павлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Мельничук Інна Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Хакімова Наталія Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Хатімова Тетяна Іброхимівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560133

Голова комісії – Назарчук Анатолій Андрійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Прокопчук Світлана Галактіонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Секретар комісії – Шелест Алла Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Бойчук Анатолій Ярославович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кондратюк Лариса Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лемех Микола Олександрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мирончук-Мисечко Інна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Назарчук Валентина Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Невірковець Сергій Валерійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Семенюк Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Шевченко Ольга Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ярощук Оксана Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560134

Голова комісії – Веремчук Лариса Віталіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісії – Присяжнюк Олена Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Веремчук Надія Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Андрощук Раїса Євгенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Грабар Тетяна Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Данильчук Світлана Опанасівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Козак Олена Макарівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Котяш Тетяна Олександрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Максімов Роман Володимирович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Середюк Ніна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Скоробагата Галина Романівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ткач Валентина Дмитрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560135

Голова комісії – Грищук Ірина Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Усачук Людмила Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісії – Бабюк Тетяна Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Бабюк Валентина Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гаврилюк Тамара Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Грищук Віктор Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Демська Любов Ростиславівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Клімчук Надія Стахівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Коробчук Надія Ферапонтіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кубринюк Валентина Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Лелюх Інна Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мельник Любов Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Тимощук Любов Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Форманчук Лариса Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Дільнична виборча комісія № 560136

Голова комісії – Мартинчук Володимир Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісії – Пивоварчук Володимир Сергійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісії – Міщук Ольга Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Андрійчук Тетяна Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дмитерчук Оксана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Марчук Надія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Марчук Тетяна Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Медведь Марія Леонідівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Придоус Володимир Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Придоус Марія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Стельмах Лариса Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Суховерха Ірина Борисівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Черняк Галина Григорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Шандрук Ірина Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шандрук Надія Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560137

Голова комісії – Мосійчук Святослав Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісії – Казмірчук Олена Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісії – Сульжук Тетяна Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Бойчук Михайло Михайлович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Бойчук Михайло Павлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Захарець Ольга Ростиславівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Лазарчук Микола Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Лейчук Ігор Анатолійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Орел Олександр Анатолійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Сульжук Олена Петрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Сульжук Петро Олексійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Токарець Анатолій Євгенович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560138

Голова комісії – Довгалець Євгеній Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Братанова Галина Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісії – Хролець Марія Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Довгалець Надія Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Іванишин Людмила Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Майструк Святослав Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Мартинчук Людмила Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Матюшок Світлана Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Пилипей Петро Іванови, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Садовська Галина Леонідівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Сенюх Валентина Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Чорноус Олена Леонідівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560139

Голова комісії – Хролець Микола Андрійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Гуль Микола Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Біль Валентина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Біль Ганна Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Ганжай Оксана Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Карплюк Тетяна Ростиславівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мурин Людмила Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Петрище Людмила Леонідівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Степанюк Віталій Павлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Тхорук Василь Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Яремчук Тетяна Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Ярощук Василь Федорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ярощук Ольга Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560140

Голова комісії – Цимбалюк Василь Степанович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Мосійчук Ольга Ростиславівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісії – Таргонська Олена Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Біль Людмила Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Войтко Галина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Грушевський Іван Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Демчук Галина Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Довгалець Валентина Андріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Лук’яник Сергій Миколайович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Приходько Микола Євгенович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Тхорук Тамара Степанівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Цимбалюк Катерина Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560141

Голова комісії – Федорчук Марія Ігорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Беб’як Наталія Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісії – Ханенко Марія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Завалюк Світлана Леонідівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Косюк Олена Костянтинівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мартинюк Наталія Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мовчанюк Катерина Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Омельчук Василь Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Омельчук Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Паламарчук Галина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Подганюк Зоя Олександрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Федорчук Сергій Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Фінчук Тетяна Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Якубець Леонід Сергійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560142

Голова комісії – Кучер Людмила Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісії – Проценко Світлана Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Школьна Оксана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бойчук Світлана Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бояр Віра Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дорощук Єва Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Зайка Тетяна Ісаківна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Краєвська Тетяна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Мельничук Оксана Ростиславівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Мельничук Юрій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Оксенюк Михайло Михайлович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Токар Андрій Віталійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Феськов Вікторія Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ханенко Василь Олександрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560143

Голова комісії – Краєвська Віта Вячеславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Пашкевич Тетяна Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Кучер Василь Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Гавлитюк Надія Костянтинівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ганжа Ірина Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дроздюк Зоя Романівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ільчук Ірина Русланівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Климчук Руслана Олксандрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Корольчук Галина Степанівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мельничук Василь Анатолійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Прокопчук Оксана Захарівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560144

Голова комісії – Кухтіна Марія Миколаївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Яремчук Єгор Ростиславович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісії – Невірковець Мирослава Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Купрунець Раїса Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Морозюк Дмитро Лаврович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Осіпчук Степан Миколайович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Перець Сергій Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Петрук Наталія Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Чапайло Наталія Валентинівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Ярощук Валентина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ярощук Любов Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ярощук Марина Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560145

Голова комісії – Дячук Галина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Зарічнюк Оксана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісії – Сторожук Галина Євгеніївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бондар Тетяна Юхимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Демська Марія Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Добринчук Валентина Юхимівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Добринчук Віктор Петрович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ільчук Володимир Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ільчук Галина В’ячеславівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ільчук Наталія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Коваль Олена Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мельничук Ганна Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Поєзжаєв Василь Генадійович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560146

Голова комісії – Кральковський Сергій Ростиславович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Стахов Сергій Дмитрович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісії – Усик Марія Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Боліщук Тамара Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Додукало Наталія Євгенівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кравчук Валентина Дмитрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Купчик Катерина Анатоліївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Парфенюк Сергій Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Стахова Тетяна Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Стичаковська Тетяна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Стичаковський Іван Юрійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Тимощук Валентина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Ткачук Наталія Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Ткачук Ольга Борисівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шкуть Олександр Юрійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 560147

Голова комісії – Пинило Світлана Адамівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Дідич Валентина Данилівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісії – Брижицька Катерина Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бабак Тетяна Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Бакай Віта Ігорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Боровська Ірина Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Грицаюк Петро Юрійов Ич, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Купчик Віра Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Лелях Оксана Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Пинило Андрій Миколайович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Тищук Марія Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Тищук Оксана Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Шевчук Галина Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Яковлєва Ірина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560148

Голова комісії – Фурманець Ольга Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісії – Жолобчук Галина Вікторівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісії – Молчан Андрій Петрович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Біль Юрій Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Вертелецька Галина Михайлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Воробей Лариса Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Гилитюк Любов Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Данилишина Галина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ковальчук Любов Дмитрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Лихацька Євгенія Микитівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Любчик Павло Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Пилипчук Олександр Вікторович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Стихун Євгенія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560149

Голова комісії – Шандрук Михайло Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісії – Довгалець Катерина Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Радовенчик Леся Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Біль Наталія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Вертелецька Лариса Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Гайдук Василь Володимирович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Довгалець Ольга Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Захарук Сергій Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Кравчук Віктор Олексійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Сенюх Богдан Онуфрійович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Філонік Галина Павлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Хамуйло Ганна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шандрук Тетяна Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шуляк Євгенія Семенівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560150

Голова комісії – Лукащук Ірина Вячеславівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісії – Божок Любов Леонтіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Секретар комісії – Рокунець Марія Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Антонюк Галина Романівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Божок Маргарита Віталіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Жовнір Леся Яківна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Колінчук Світлана Святославівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Коркішко Оксана Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Коробчук Олена Йосипівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кравчук Олександр Віталійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Літвінова Антоніна Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Повар Яна Феодосіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Устимець Галина Оксенівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Цимбалюк Володимир Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Цимбалюк Галина Федорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560151

Голова комісії – Мельник Оксана Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісії – Джигун Оксана Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Близнюк Людмила Дмитрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бойко Олена Феодосіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Воробей Зоряна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Гулюк Оксана Леонтіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Гупалюк Ганна Павлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Красьоха Ніна Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Опанасюк Наталія Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Островська Людмила Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Плотницька Анастасія Олексіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Свиридюк Неоніла Пилипівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Супрунець Ніна Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Усачук Валентина Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Ярощук Юлія Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560152

Голова комісії – Стасюк Олена Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Новак Лариса Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісії – Кузьмич Руслана Вікторівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Андрейчук Тамара Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Власюк Лариса Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Волкошовець Людмила Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Наумчук Ольга Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Петрук Софія Анатоліївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Пилипчук Оксана Леонідівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Совпенець Ганна Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Солімчук Валентина Семенівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Усачук Світлана Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560153

Голова комісії – Балюта Оксана Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Кравчук Олена Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Пом’яновська Світлана Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Віюк Юлія Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дацюк Петро Семенович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Крисюк Алла Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мулярчук Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Наконечний Дмитро Володимирович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Петрук Тетяна Леонідівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Семещук Олена Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Січкар Альона Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Харченко Руслан Петрович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Харченко Тетяна Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шевчук Валерій Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560154

Голова комісії – Сачук Вікторія Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Процюк Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісії – Янчук Надія Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Волинчук Інна Геннадіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Гірак Ігор Святославович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Жданюк Петро Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заєць Світлана Богданівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кривіцка Анна Сергіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Лежнюк Галина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Переходько Галина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Сачук Сергій Федорович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Світельський Віктор Йосипович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560155

Голова комісії – Василюк Лілія Русланівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісії – Береза Юрій Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Брижицька Аліна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Білощук Тетяна Євстафіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кравчук Галина Яківна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Оверчук Людмила Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Подкуйко Дмитро Віталійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Сікачевський Степан Павлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Стадник Галина Ігорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Фабіян Оксана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Чаплигіна Любов Борисівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ярмольчук Віра Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ярмольчук Оксана Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560156

Голова комісії – Качан Раїса Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Кучинська Віта Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісії – Мосійчук Оксана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Біль Валентина Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Данилюк Надія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дем’янчук Марія Олександрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Євчук Валентина Парамонівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Зданевич Валентина Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кубай Ніна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кубай Роман Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Кузьмич Вікторія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Муляр Людмила Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Муляр Людмила Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шолодько Зінаїда Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Загрузка...
Коментарі
18 жовтня
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин