Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Open Hub»: у Гощі відкрили платформу для розвитку бізнесу
«Open Hub»: у Гощі відкрили платформу для розвитку бізнесу

«Open Hub»: у Гощі відкрили платформу для розвитку бізнесу

17:56 18.12.2018
146

У Гощі відкрили платформу для розвитку малого та середнього бізнесу за 200 тисяч гривень.

У Гощі презентували черговий креативний проект. Цього разу – це платформа для розвитку підприємництва «Open Hub», повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Тут планують проводити заходи, що мають стимулювати малий та середній бізнес, а також його неформальної освіти. На відкритті хабу побували заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Олександр Корнійчук.

«Громада подала свою ініціативу на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Зазвичай на ньому підтримують тверді проекти – це майданчики, ремонти шкіл тощо. Ці ініціативи важливі, але стосуються вони конкретного населеного пункту. І

дея створення «Open Hub» сприймалася з певним скептицизмом. Проте, насправді, це не так. Адже у хабі проводитимуть різноманітні мотиваційні заходи, що сприятимуть розвитку території. Прикладом аналогічного проекту може бути «Креативний простір» на базі НУВГП. Тут народилися сотні ідей та проектів», - зазначив Ігор Тимошенко.

У результаті перемоги на конкурсі проект гощанців отримав із обласного бюджету майже 150 тисяч гривень, ще близько 50 тисяч співфінансували з громади. За ці гроші вдалося відремонтувати приміщення придбати меблі та сучасну техніку.Тож тепер воно стало сучасним та функціональним.

Проте, головне, що приміщення не буде пустувати, каже голова Гощанської селищної ради Микола Панчук.

«У Гощі розвивається великий бізнес. Підтримка необхідна малим та середнім підприємцям, щоб вони мали змогу конкурувати на ринку. Тому ми їх залучатимемо до заходів, що відбуватимуться в просторі «Open Hub» для того, щоб познайомити із новим видом економіки – креативним. Працюватимуть тут й громадські організації», – зазаначив селищний голова.

І вже цього тижня в хабі запланували форуми, семінари, тренінги на тему підприємництва, його створення, представлення бренду кампанії в соціальних мережах, сучасні технології для залучення клієнтів.Коментарі
24 січня
Сьогодні
Вчора
22.01.2019
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
16.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин