Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Туристичний сайт, qr-коди та мобільні додатки: що у Гощі зробили за гроші Українського культурного фонду
Туристичний сайт, qr-коди та мобільні додатки: що у Гощі зробили за гроші Українського культурного фонду

Туристичний сайт, qr-коди та мобільні додатки: що у Гощі зробили за гроші Українського культурного фонду

10:00 30.11.2018
774

У Рівному гощанці відзвітували про результати реалізації проекту, який фінансував Український культурний фонд.

У четвер, 29 листопада відбулася презентація результатів виконаної роботи по проекту «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі».

Керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук розповів, що за грантові кошти створили сайт «Куль Турне» (від слів «культура» і «туризм») із мобільними додатками. Про це повідомляє «Радіо Трек».

На сайті буде розміщена така інформація:

«Буде інформація, де перекусити, де можна зупинитися на ніч, де можна замовити сувенірну продукцію, екскурсії.

Також ми цей додаток хочемо зробити корисним для місцевих жителів. І там будуть такі функції, як «є проблема». Тобто людина може сфотографувати, наприклад, зламану лавку. Прив'язуємо локацію, де це. І адміністратор додатку, аналізуючи це, приймає певне рішення», – зазначив Євгеній Сульжук.

За словами пана Євгена, також на сайті буде інформація про вакансії у селищі, благодійні рахунки зі збору коштів на реставрацію туристичних об'єктів, анонси подій тощо.

Окрім цього, у межах проекту у Гощі встановили таблички з qr-кодами біля туристичних об'єктів. Навівши на табличку телефон із встановленим мобільним додатком, можна буде прочитати інформацію про об’єкт.

Встановили ковані туристичні вказівники. Розробили сувеніри: листівки, магніти на холодильник, брелоки. Провели нічні театралізовані квести для молоді, щоб показати Гощу у незвичному світлі, екскурсії, конференції тощо.

Зазначимо, що на його реалізацію Гоща отримала 463 тис. грн. Упродовж двох місяців зацифрувати культурні об'єкти та цінності Гощі, розробили інтернет-сайт двома мовами КульТурне та два мобільні додатки.

«Громада обрала правильний напрямок розвитку завдяки молодим ініціативним людям, нам вдалося об'єднати багато людей. Ми отримали новий досвід і додаткові фінансові ресурси для розвитку», – зазначає голова селищної ради Микола Панчук.


Читайте також:

Коментарі
19 липня
Сьогодні
Вчора
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин