Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Посягвівській школі провели тиждень безпеки дорожнього руху
У Посягвівській школі провели тиждень безпеки дорожнього руху

У Посягвівській школі провели тиждень безпеки дорожнього руху

20:10 20.11.2018
139

У Посягвівській школі під час тижня безпеки дорожнього руху, навчали як потрібно поводитися, коли йдеш до школи.

«Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Часто діти потрапляють в ДТП через власну неправильну поведінку на дорозі: під час переходу вулиці розмовляють по мобільному телефону або ж слухають в навушниках музику. У цей час розсіюється їхня увага та вони не у змозі контролювати ситуацію на дорозі», – пише Бугринська ОТГ.

У КЗ «Посягвівській ЗОШ І-ІІІ ст.» з 12 по 16 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

У цей час у дітей формували навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалювали знання з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи.
Завдання цього тижня є поглиблення, інформавання знань учнів про правила та безпеку дорожнього руху, поведінку дітей на дорозі.

Учні всіх класів разом з класними керівниками взяли активну участь у заходах Тижня. Протягом Тижня провели інструктажі з безпеки дорожнього руху з учнями, організовано виставку малюнків «Я і дорога» учнів 1-6 класів.

Також усіма класними керівниками 12 листопада провели інформхвилинки «Безпека на дорозі-безпека життя». Організовали перегляд мультфільмів та відеороликів про правила поведінки на дорозі учнями 1-11 класів.

Діяти на дорозі відповідально задля збереження власного життя та життя інших людей - основна думка єдиного національного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя», який провели класні керівники 1-11 класів.

Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин