Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Мешканці Гощі можуть долучитися до створення громадського бюджету

12:50 20.11.2018
72

Мешканців Гощанщини запрошують долучитися до створення положення про громадський бюджет селища.

У середу, 21 листопада о 10:00 у приміщенні РЦДЮМ відбудеться перша робоча зустріч по розробці проекту Положення «Про громадський бюджет селища Гоща». До участі запрошують депутатів селищної ради, посадовців органів влади, представників бізнес середовища, а також громадських організацій та активних громадянів, пише Гощанська селищна рада.

Під час зустрічі учасники спільно розпочнуть напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет селища Гоща». Впровадження цього Положення у місті дасть змогу мешканцям впливати на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету.

Бюджет участі (громадський бюджет) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель зможе подати проект, пов’язаний з покращенням життя в селищі, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету наступного року.

Тому, на етапі напрацювання Положення важливим є його обговорення та врахування думок усіх зацікавлених сторін.

Модератор робочої зустрічі: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

За детальнішою інформацією можна звернутися до фахівчині Олени Чудінович, Громадянська мережа ОПОРА, тел.: 096 16 91 419, e-mail: [email protected]

Зазначимо, що проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики. Шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин