Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Гощі триває конкурс східних коміксів

17:00 06.11.2018
346

Районна бібліотека для дітей проводить конкурс малюнків у стилі коміксів «Манхва».

«Якщо ти любиш комікси, прагнеш реалізувати свій талант та творчі здібності, покращити власні знання та розвивати естетичний смак, тоді стань учасником Міжнародного конкурсу-виставки дитячих малюнків «Мангва-Манхва-Маньхуа» – мистецтво коміксів у Японії, Кореї та Китаї», пише Гощанська центральна районна бібліотека для дітей.

Для дітей конкурс проводить Гощанська центральна районна бібліотека для дітей проводить з 29 жовтня по 20 грудня 2018. У співпраці з Національною бібліотекою України для дітей, Публічною бібліотекою ім. Георга Баріту (Румунія) та Національною бібліотекою для дітей ім. Іона Крянге (Молдова).

На Конкурс надішли творчі роботи із зображенням персонажів коміксів або комікси, виконані у китайській техніці маньхуа чи з використанням елементів маньхуа. Малюнки подають в електронному вигляді у високій якості (відскановані або сфотографовані без спалаху).

Оригінали можуть бути у довільній живописній формі: виконані олівцями, пастеллю, олійними, акварельними, акриловими фарбами, гуашшю або у комп’ютерних редакторах.

Кожен учасник може подати на Конкурс не більше трьох робіт. Роботи надсилаютьна електронну адресу [email protected] з темою листа «Конкурс «Мангва-Манхва-Маньхуа».

Зазнач свої дані в електронному листі (ПІП, вік, домашню адресу, контактний телефон) та назви електронний файл своїм прізвищем.

Після визначення переможців Конкурсу відбудеться урочисте нагородження переможців. Кращі роботи увійдуть до загальної віртуальної виставки, яка буде представлена на сайтах бібліотек-учасниць: Національної бібліотеки України для дітей, Публічної бібліотеки ім. Георга Баріту (Румунія) та Національної бібліотеки для дітей ім. Іона Крянге (Молдова).

У Конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 6 до 17 років за трьома віковими категоріями:

• Перша категорія – автори робіт віком від 6 до 9 років;
• Друга –10 – 13 років;
• Третя – 14 – 17 років.


Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин