Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Свята, іменини та дати 25: Всесвітній день макаронних виробів
Свята, іменини та дати 25: Всесвітній день макаронних виробів

Свята, іменини та дати 25: Всесвітній день макаронних виробів

09:45 25.10.2018
96

Щороку 25 жовтня ви можете приєднуватися до святкування Всесвітнього дня макаронних виробів - дня, присвяченого макаронам всіх видів, любителям макаронів, виробникам макаронів, дискусіям на тему макаронів.

Існує понад 600 видів макаронів, відомих людству, і їх назви описують їх форму. Спагеті ( «шнури»), вермішель ( «маленькі черви»), ротіні ( «спіралі»), фузіллі ( «мотузки»), тортеллини ( «маленькі тістечка»), лінгвіні ( «маленькі язички»), кончільі ( «раковини» ), феттучині ( «маленькі стрічки»), пенне ( «пір’я») і капелліні ( «тонке волосся») - це маленькі ласощі, без яких важко уявити собі сучасну кухню.

Національна спілка художників України являє собою всеукраїнську творчу державну організацію, що об’єднує професійних художників і мистецтвознавців, а також відомі центри художніх промислів України. Вона була заснована 25-го жовтня 1938-го року як республіканське відділення Спілки Художників СРСР і носила назву «Союз радянських художників України». Її створенню передувала п’ятирічна підготовча робота спеціального організаційного комітету, який був заснований в 1933-му році в Харкові - тодішній столиці Української РСР.

Святого Андрона (Андроніка) на Русі вважали мудрим звіздарем. Про нього говорили, що він може дістати шестом до неба, а совком і зірки почерпнути. У цей день по зірках можна було дізнатися, якою буде погода і урожай наступного року.

Зоряне небо говорило про те, що в наступному році буде хороший урожай гороху. Якщо зірки яскраві, то будуть сильні морози, якщо тьмяні, стане тепліше, а миготливі говорили про зміну погоди. Під час падаючої зірки не загадували бажання, це означало сухий рік і сильні вітри. Зерно віддавали на перемолку для крупи і борошна. Так що на столі дуже популярна страва в цей час була каша з маслом або салом. Дітям давали кашу з варенням.

Іменини святкують: Амфілохій, Андронік, Анфія, Діодор, Домника, Іван, Кузьма, Макар, Мартин, Пров, Тарас, Тарах, Федот, Феодосій, Ясон.

Цей день в історії:

1415 - нищівна поразка французів у битві при Азенкурі в ході Столітньої війни з англійцями.

1889 - завершено будівництво сучасного символу Парижа - Ейфелевої вежі.

1920 - «сухий закон» прийнятий в чотирьох канадських провінціях.

1971 - ООН виключає зі свого складу Тайвань.

1900 - Британська імперія поповнилася анексованою південноафриканською землею Трансвааль.

1923 - німецькі комуністи зазнають поразки в ході Гамбурзького повстання.

1945 - у ході активних дій китайського гоміньданівського уряду, очолюваного Чан Кайши, острів Тайвань, який раніше належав Японії, входить до складу Китаю.

1983 - під приводом захисту американських громадян в Гренаді збройні сили США проводять операцію «Urgent Fury» і скидають лівий уряд.

1990 - закон про свободу віросповідання був прийнятий в СРСР.

2001 - корпорація Microsoft презентує світовій спільноті свою найпопулярнішу на сьогоднішній день операційну ситему Windows XP.

Коментарі
14 листопада
Сьогодні
Вчора
12.11.2018
11.11.2018
10.11.2018
09.11.2018
08.11.2018
07.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин